יצא לאור – ספר מתח חדש: תאונת עבודה

ספר מתח חדש מגיע לחנויות  הספרים בימים אלו – תאונת עבודה.

זהו ספרה השני של זוגתי הדס מטס. ספר מרתק, מותח, וגם – מזמן לא מצאתי את עצמי צוחק בקול רם כשאני קורא ספר.

זהו מה שכתוב על גב הספר:

"לפני שהספקתי לעשות חצי צעד נשמעו חריקות מבהילות מנעליו. ברחתי קדימה, לכיוון המדרגות, עקביי נוקשים על המרצפות הקשות. החריקות נעשו תדירות יותר. המנוול רודף אחריי. אל תעשי שטויות, התריתי בעצמי. גיל 33 הוא אולי מאוחר מכדי למצוא חתן, אבל בטוח שהוא מוקדם בשביל למות".

ספר מתח - תאונת עבודה

בזירת ההישרדות הכי מוכרת לאדם המודרני – המשרד – חני היא גיבורה רדופת פחדים. רק הסקרנות גוברת אצלה על הפחד.

שלום גוטמן הוא בוס תככן ומרושע שמזלזל בעובדיו, משפיל אותם ומנהל רומנים בעבודה. כישרונו הבולט הוא היכולת לחלוב מאנשים מידע, ולהשתמש במידע זה כדי לפגוע בהם ולסלול את דרכו מעלה. כשמתגלית גופתו במשרדי החברה, המשטרה מסווגת זאת כתאונת עבודה.

חני, מנהלת רשת המחשבים בארגון, מתקשה להאמין שאיש שנוא כמו גוטמן ימצא את מותו בתאונה, ומחליטה לחקור בעצמה את המקרה. חני היא בחורה צינית ומצחיקה, נשמה טובה ובודדה שלעולם אינה שייכת, ומתוקף תפקידה יודעת הכול על כולם. גם חיי האהבה שלה אינם פתורים: בכל פעם שהיא מתאהבת, צץ החבר לשעבר והורס.

היחסים עם קצין החקירות מתהדקים, עובדה שחני מקווה כי תעזור לה למצוא את האשמים. השאלה היא אם האהוב שנטש יישאר מחוץ לתמונה.

בשפה עשירה, קולחת ועתירת הומור נפרשת לעינינו תעלומה המעוגנת בהוויה הישראלית הלוחצת – דעות קדומות, יחסים בין הצברים לעולים מרוסיה, וכמובן סיפורי תמיכה משעשעים ומביכים. 

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

פרסם תגובה

שדות נדרשים מסומנים *

*

*