בלוגר שווה

לכתיבת בלוג יש כמה אספקטים:

הראשון שאותו אני עושה – כתיבה על תחום העיסוק שלי ועל התפתחויות בתחום זה. בבלוג כפי ששמתם לב אני מביא בעיקר מההתנסות האישית שלי . אני לא עושה זאת בתדירות מספקת לטעמי, ובכך נוח לי להאשים את העומס בעבודה ובחיים. כשאני קורא "תירוצים" כאלה בבלוגים אחרים אני ממשיך הלאה. כתוב כשאתה יכול ואל תכתוב על כך שאתה לא יכול. אז הנה אני מסיים את הפסקה הזו גם לגביי.

אספקט אחר בבלוגינג או בכלל בעיסוק כמו שלי הוא קריאה והתעדכנות בתחום. אז ה-Sharpreader  שלי עמוס לעייפה בפידים שאני מקפיד לקרוא ולהתעדכן (כשאני לא עסוק בסעיף הראשון).

האספקט נוסף בהקשר זה הוא להגיב. להפוך מפסיבי לאקטיבי: להתחיל להגיב לבלוגרים אחרים ולתרום את ה"חמש אגורות" שלי לשיח בבלוגיה.

אספקט אחרון שאני רואה בהקשר של כתיבת בלוגים הוא המלצה על בלוגרים אחרים בתחום.

 

אז הנה ההמלצה הראשונה שלי – ג'יי הורוביץ.

 

ג'יי עושה בלוג כמו שבלוג  צריך להיות . הוא מעורה במתרחש בשדה שלו בעולם הרחב,  הוא נותן סקירה רחבה ובעיקר מעניינת של הבלוגים שהוא קורא, ותורם לשיח בתחום כמו שלדעתי צריך לעשות זאת, וגם על כך אני מעריך אותו מאוד.

 

בנוסף על כך, חשוב לציין שג'יי הוא מראשוני הבלוגרים ברשת – עוד לפני שהרשת ידעה שיש דבר כזה בלוג.

 

אז כחלק מהתכניות שלי לשנה הבאה – לכתוב יותר, להגיב יותר ולהמליץ יותר – אני אתחיל בארגון סרגלי הקישורים בבלוג. וג'יי הוא הסנונית שמבשרת את האביב. ולא בכדי בחרתי במטפורה הזאת.

 

שנה טובה ופורה לכל קוראי הבלוג

שרון

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

פרסם תגובה

שדות נדרשים מסומנים *

*

*